debug 0507 header2
AUTO.RIA
Заключний етап Кубку міст України з хобі-картингу 2021 Назад

Заключний етап Кубку міст України з хобі-картингу 2021 На правах рекламы

На заключну гонку зібралося 49 пілотів та 7 команд з Києва, Харкова, Чернігова, Черкас та Вінниці!

11 грудня у Києві на базі картинг-центру Ingul-Kart за традиційної підтримки AUTO.RIA, був проведений заключний в цьому році етап Кубку міст України з хобі-картингу 2021!

Якщо в особистому заліку все було відомо ще до початку гонки – Сергій Лихопуд з Чернігова був математично недосяжним, то в командному склалася досить напружена та цікава ситуація. На 9 етапі в Черкасах, їх місцева команда спромоглася посунути лідируючу увесь сезон команду з Чернігова, яка провела провальну гонку, та вийшла вперед на 15 балів. Тож за перемогу в командному заліку відбулася запекла та безкомпромісна боротьба за кожний бал, в якій все ж таки команді з Черкас вдалося втриматися на першій позиції, з чим ми її поздоровляємо! Чернігів посів другу сходинку,  маючи досить велику перевагу над наступним суперником, яким стала команда з Києва SkyMall Karting Club.

3. SkyMall, Київ

Через те, що це була остання гонка сезону, організатори окрім результатів перегонів, одразу ж підрахували результати сезону в особистому та командному заліках, та нагородили переможців пам’ятними кубками та грошовими винагородами 10000, 7000 та 4000 тис. грн, за 1,2 і 3 місце відповідно.

Як ми вже зазначали вище, впевнену перемогу в Кубку міст України з хобі-картингу здобув Сергій Лихопуд з команди Kartodrom RT Чернігів! Друге та третє місце посіли пілоти з команди Cherkasy Karting Club Смалько Юрій та Ядренцов Дмитро відповідно!

В командному заліку за підсумками всіх гонок перше місце посіла команда Cherkasy Karting Club. Друге місце залишилось, а пілотами з команди KArtodrom RT Чернігів. Третю сходинку залишила за собою комнада SkyMall Karting Київ!

Крім того, при підрахунках було виявлено своєрідний символічний рекорд – в цьому році в чемпіонаті загалом взяло участь 171 гонщиків і гонщиць!!! Такий неймовірний показник обіцяє нам ще більш запеклішу боротьбу в наступному сезоні, тож до зустрічі на треку та нагадуємо, що до наших перегонів може приєднатися абсолютно кожний!!!

Велика подяка всім пілотам і глядачам за драйвову атмосферу та боротьбу впродовж всього року!