debug 0507 header1
debug 0507 header2
Номинация 2 из 9

«Автомобили для деловых людей»

Проголосовать Ваш лидер
Проголосовать Ваш лидер
Проголосовать Ваш лидер

Audi A4

Новый седан Audi A4 - это сочетание спортивных эмоций и престижа. Благодаря новому дизайну почти полностью обновленного кузова спортивные черты Audi A4 стали еще более выразительными: в его внешности динамика и мощь сочетаются с эстетикой, которая притягивает взгляды. Высококачественный и высокотехнологичный салон, новейшие технологии цифрового оборудования, информационно-командной системы и электронных ассистентов водителя гармонично дополняют общее впечатление.

На украинском рынке обновленный Audi A4 доступен с тремя четырехцилиндровыми турбодвигателями: бензиновыми, мощностью 190 и 245 л.с. (для версий А4 40 TFSI и А4 45 TFSI quattro соответственно), и дизельным, мощностью 190 «лошадей» (для версии А4 40 TDI), который разгоняет седан Audi A4 до 100 км/ч за 7,4 секунды, потребляя в смешанном цикле 4,9-5,3 л топлива на 100 км.

Audi A4 Allroad

Протягом десяти років Audi вдосконалювала універсальний варіант Audi A4 Avant — і в останній його версії автомобіль залишається найкращим універсалом для дорожнього та позашляхового руху. Завдяки системі повного приводу quattro та збільшеному кліренсу A4 allroad quattro поєднує високий їздовий комфорт з непересічними якостями позашляховика.

Українським прихильникам бренду запропоновані варіанти з бензиновим та дизельним турбомоторами: потужний 245-сильний Audi A4 allroad 45 TFSI quattro, здатний розігнатися до 100 км/г за 6,1 секунди, і тяговитий та економний 190-сильний Audi A4 allroad 40 TDI quattro, який споживає у змішаному циклі 6,3 літри пального на 100 км. Трансмісія в обох авто — виключно повноприводна, з 7-ступеневою АКП S tronic.

BMW 5 серии

Спортивні характеристики і відчуття впевненості, які дарує оновлений влітку 2020 року BMW 5 серії, виходять на принципово новий рівень - в першу чергу, за рахунок відомих пропорцій BMW: великий колісної бази, подовженого капота й плавної лінії даху. Точні контури кузова створюють дивовижний контраст з обтічними поверхнями зменшеної площі, формуючи сучасний і лаконічний образ. Особливу динамічність передній частини кузова надають характерні гратки радіатора і лазерні фари BMW Laserlight, що підкреслюють інноваційний характер моделі.

Від неймовірно економічного 4-циліндрового дизельного двигуна до азартної бензинової «шістки» з вражаючим обертовим моментом: будь-який агрегат, запропонований для седана BMW 5 серії, здатний забезпечити спортивну динаміку в кожній поїздці. В Україні шанувальникам бренду доступні бензинові та дизельні турбомотори об'ємом від 2,0 до 4,4 літра, що забезпечують седану потужність від 150 до 530 к.с.

Следующая номинация →
Автомобили представительского класса

Cпасибо, что выбрали лучших!

cars
Результат мы объявим 4 декабря
Следите за новостями премии на сайте или в Фейсбук.
наверх
Перевірено людьми